Wypożyczalnia

Blocks4Kids sprawia, że twój świat jest trochę lepszy, niestety ścieżka życia zabawki jest z góry ustalona. Najpierw entuzjazm podczas budowy, potem znudzenie zabawką i zapominanie. Po kilku miesiącach ponownie wyszukuje się je z kąta i stwierdza, że część elementów zaginęła już w ogromie dziecięcego pokoju.

„Naprawdę duże” zestawy klocków są szczególnie pożądane dla naszych pociech ale są one naprawdę drogie. Rodzic chętnie zakupiłby kilkaset elementowe zestawy klocków ale jest obawa że dziecko szybko znudzi się zabawą a klocki powędrują do szafy. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy klocki do wynajęcia. To takie proste – wybierasz jaki rodzaj klocków Cię interesuje, wypożyczasz je na kilka dni. Kiedy dziecko przestanie interesować się zabawką po prostu oddajesz do wypożyczalni.

Właśnie w tym pomaga Block4Kids możesz wypożyczyć u nas klocki dla dzieci po niskich cenach. To wygodny sposób, który chroni środowisko i Twój portfel!

Są inne korzyści wypożyczania klocków:
  • oszczędzasz pieniądze bo nie trzeba kupować klocków za duże kwoty
  • pomagasz w rozwoju kreatywności z rozmachem jaki zapewnia zestaw złożony z tysiąca elementów
  • oszczędzasz miejsce w domu ponieważ po skończonej zabawie oddajesz klocki do wypożyczalni
  • pomagasz środowisku wypożyczając zabawki od Blocks4Kids, w istotny sposób przyczyniasz się do redukcji emisji CO2 i ochrony zasobów, ponieważ zabawki są ponownie wykorzystywane po ich użyciu.
  • masz większa kontrolę nad bezpieczeństwem zabawy bo klocki mają atesty i certyfikaty, są duże i wyprodukowane z trwałych materiałów.
  • solidniej organizujesz czas zabawy dziecka bo wiesz kiedy trzeba oddać klocki.
  • intensywniej budujesz relacje z maluchem pomagając mu w budowaniu projektów złożonych z setek dużych elementów.
  • masz więcej czasu na swoje sprawy bo my dostarczamy klocki bezpośrednio do Twojego domu

Każdy oddany do nas zestaw klocków jest najpierw sprawdzany pod kątem kompletności i jakości. Uszkodzone lub brakujące moduły są usuwane bezpośrednio przez nas i zastępowane nowymi modułami. Po kontroli jakości każdy zestaw przechodzi przez nasz przyjazny dla środowiska proces czyszczenia, a następnie jest poddawany działaniu przyjaznego dla skóry środka dezynfekującego. Następnie zestawy są ponownie składane. W ten sposób zapewniamy, że wszystkie klocki dotrą do Twojego domu w stanie sterylnym i prawie jak nowe.

Sprawdź nasze zabawki!

Drewniane klocki Kooglo z wbudowanymi magnesami

1 zestaw = 300szt.
Cena 25zł/doba

Plastikowe klocki Wader Blocks

1 zestaw = 1000szt.
Cena 30zł/doba